2023 inci takı modasının kısa özeti fuar döneminde “Kahraman İnci” Mağazasında

Değerli doğal taşlar arasında çok özel bir yere sahip olan inci, son dönemde hem yurtiçinde hem de yurtdışında artan taleple karşılaşıyor. Görünümü ve duruşuyla tüm takılardan ayrılan görsel güzelliği ile inci; Dünyanın hemen hemen her noktasından talep görüyor.  Ülkemizin önde gelen inci takı ve incili altın takı üreticisi Kahraman İnci; İJS Mart fuarına çarşıda yer alan mağazasından katılacak. Çok sayıda yeni tasarımını fuar döneminde tanıtmaya hazırlanan Kahraman İnci; yaşanan deprem felaketinin ardından ekonomik takı ve ekonomik düğün takısı arayışında olan perakende kuyumcularına çok sayıda alternatifler sunacak.

İstanbul Jewelry Show’un Mart ayağında sektörümüzün önde gelen üreticileri en yeni tasarımlarını sergilemek istiyorlar. Ülkemizin seçkin inci takı üreticisi Kahraman İnci; fuar döneminde 2023 yılında ses getirecek en yeni modellerini, tarihi Kılıççılar Sokak’ta yer alan mağazasında yerli ve yabancı sektör mensuplarına sunacak.

Bu yıl özellikle düğünlerde inci takıların ön plana çıkacağını ve altın takıya göre sahip olduğu fiyat avantajıyla daha fazla talep göreceğini belirten Kahraman İnci firma sahibi Bora Yedilioğlu; “Yaşanan büyük deprem felaketi hepimizi çok üzdü. Bir taraftan hayat devam ediyor ve bölgede yeni sezonda çok sayıda düğünde yapılacak. Ekonomik olarak büyük darbe alan Anadolu’da uygun bütçesiyle inci takıların revaçta olacağını tahmin ediyoruz. Bizde yeni koleksiyonlarımızda bu detaylara dikkat ettik. İster hafif altın ile kombin olan inci setlerimiz olsun isterse sade inci setlerimiz olsun, çok sayıda kuyumcu dostumuzun satış performansını yukarı çekecektir” diye konuştu.

Her fuar döneminde çarşının ekstra hareketlendiğini yerli alıcıların haricinde yabancıların da mutlaka Çemberlitaş bölgesindeki kuyumcuları ziyaret ettiğini kaydeden Bora Yedilioğlu; sözlerini şöyle sürdürdü:

“Fuar döneminde tanışıp işbirliğini yıllardır sürdürdüğümüz yabancı müşterilerimiz oldu. Önümüzdeki yıl İJS’ye katılımayı düşünüyoruz. Bu satırlar vasıtasıyla depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Kahramanmaraşlı kuyumcu dostlarımıza her türlü desteği vermeye hazırız. Afet bölgesindeki kuyumculara da en uygun şartlarda takılarımızı sunacağız. Şimdi birlik olma zamanı.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.