2022 yılı hedeflerini yıl bitmeden tamamlayan Esen Halat şimdiden 2023 planlamasını yapıyor

Müşterisinin bir dediğini iki etmeyen Esen Halat Kuyumculuk; 2022 yılının ilk 9 ayında, yılın tamamında gerçekleştirmeyi planladığı hedeflerini erkenden gerçekleştirdi. Sürekli yeni müşteriler edinen ve titiz üretimi, hızlı servisi ile müşteri memnuniyetine büyük önem veren tecrübeli marka;  İstanbul Jewellery Show’a katılacak birçok markanın el işi halat zincirlerinde tercihi Esen Halat oluyor . İSTOR Kuyumculuğun Anadolu Bölge Bayiliğini de alan Esen Halat; bölgesel bir marka olmaktan çıkarak ulusal bir marka haline geliyor…

Halat Zincir dendiğinde ilk akla gelen markalarımızdan biri olan Esen Halat; İJS’nin Ekim ayağı öncesi müşterilerinin tüm siparişlerini zamanında teslim etme başarısı gösterdi. Kendine has özel kalitesiyle yıllardır halat zincirin ısrarla aranan markası olan Esen Halat; son dönemde ihracat yapan firmaların favori çözüm ortağı oluyor.

Esen Halat; artık 8 ayardan 22 ayara kadar tüm ayarlarda üretim yapabilir konuma ulaştı. Esen Halat firma sahibi Kılıç Ali;  başarı dolu geçen 2022 yılının son bölümünde de güzel bir iş temposu yakaladıklarını, özellikle İstanbul’da işbirliği yaptıkları firmaların üretim bantlarında önemli bir yere sahip olduklarını söyledi.

İJS’nin Ekim fuarının iyi geçeceğine inandığını kaydeden Kılıç Ali (Esenceli); “İstanbul ile ticaret potansiyelimizi arttırdığımız zaman görüyoruz ki bir anda ürünlerimiz yurtdışından da yüksek talep görüyor. Yüksek altın fiyatlarıyla birlikte belirli oranda halat zincirlerimizde hafiflik sağladık. Önümüzdeki yıl itibariyle İJS’ye katılmayı şirket gündemimize alıyoruz” diye konuştu.

Altın halatın sembol bir takı olduğunu ve Dünyanın her ülkesindeki kadınların hayatına takıldığını vurgulayan Kılıç Ali; “Her coğrafyada, her kültürde halat zincir beğeni ile tercih ediliyor. Zamanın ve bölgesel kültürlerin üstünde, ortak bir zevki yansıtan halat zincir; Dünya döndükçe var olacaktır” dedi.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.